جواب خودآزمایی 1درس سوم زبان فارسی 2

1 تیم ملی ایران به رهبری مربی خوب خود با اجرای شش بازی پی در پی ،‌ آن را به سود خود به پایان برد .تیم مقابل که روحیه ی خوبی نداشت ، بر خلاف تصور تماشاگران شکست خورد ، مربیان این تیم قبلاً نشست هایی برای ارزیابی تیم های مقابل داشتند .

-               چگونه می توان علیه گذشته ی افرادی که نمی شناسیم ، عملیات قانونی انجام دهیم  و موضوع را به طور دقیق ارزیابی کنیم ؟ این کارهم  مستلزم شناخت و هم مستلزم صرف وقت فراوان است . در غیر این صورت تجسس در کاردیگران جایز نیست .

-               رفتن به نمایشگاه و برگشت از آن ، مدت زیادی طول نکشید ولی در همان زمان کم، از غرفه های زیادی دیدار کردم که بسیار جالب توجه بود . یک دوره  شاهنامه خریدم زیرا این اثر، شناسنامه ی ملت ایران و سند ملیت ماست که باید آن را حفظ کرد وخواند واز پندهای آن عبرت گرفت . هم چنین دیوان پروین اعتصامی شاعر معاصر ایران را نیز خریدم . سپس در غرفه های دیگر گشت و گذاری انجام دادم و در پایان از نمایشگاه خط وخوشنویسی که در کنار نمایشگاه بر پا شده بود باز دید کردم و آثار نفیس و هنرمندانه را که چشم نواز بودند ، ملاحظه کردم وازدیدن آن ها  لذت بردم . . . .   

/ 8 نظر / 13 بازدید
سمانه

[لبخند]سلام شب بخیر خیلی ممنون از زحمات شما .متشکرم با کمکتون تونستم خوب یاد بگیرم .

سمانه

ببخشید آقای حکمتی می تونم سوالامو ازتون ازطریق اینترنت بپرسم البته اگه زحمتی نیست؟

نسرین

سلام وعرض ادب احترام راستش من عاشق ادبیاتم وارادت خاصی به استادان ادبیات دارم خوشحال میشم به وب منم سربزنین وحتمابانظرات ارزشمندتان مارو راهنمایی بفرمایین.

نسرین

سلام استاد بسیارممنون ازحضورتون دروبلاگم بزرگواری کردین راستی حکایتهای وبلاگتون بسیارجالب و اخلاقی وآموزنده بود, برایتان سلامت روح جسم ازخدای منان خواستارم. بازم بهم سربزنین.

نسرین

سلام امشب آرشیو مهرماه۹۲ وبلاگتونو دید زدم چقدرباسلیقه عکس ها وجملات رو انتخاب کردین لذت بردم میشه زود زود مطلب بذارین که مامیاییم وبلاگتون دست خالی نباشیم چون بدون شک انسان باسوادی مثل شما حرفهای زیبایی برای نقل خواهد داشت. خسته نباشید.

نسرین

در پاییز گذر عمر را میتوان احساس کرد, چقدر کوتاه است فاصله ی پیدایش وپایان یک برگ سبز, مثل کودکیمان, جوانیمان و پیری. سلام و ادب خدمت استاد بزرگوار, استاد وبلاگم بدجور دلش برای نظرات شما تنگیده, اگه فراغت حاصل شد منتظرتونم.

نسرین

سلام ممنون استادبزرگوارم برای من افتخاربزرگیست که شما از وبلاگم دیدن میکنین, وبانظرات واشعار بداهه اتان خستگی روح وجسمم رو رفع میکنین درسته که افتخار شاگردی شما درکلاس درس رونداشتم ولی لطف خدا شامل حالم شده تادرفضای مجازی این افتخارنصیبم بشه. ممنون از معرفت و آقایی تون.

سمانه

سلام ببخشید میشه متمم قیدی رو توضیح بدین ودریک جمله به کار ببرین.